1965’ten Beri Sektöre Yön Veren Markalar

YARIM ASIRLIK BİR HİKAYE

Bir aile şirketi olarak yarım asır önce Adapazarı’nda küçük bir fabrikada temellerini atan Brode Nazik şimdi Nazik Markalar ile bir dünya markası. 1965 yılında Adapazarı’ndan İstanbul’a, İstanbul’dan Türkiye’ye ve oradan tüm dünyaya açılan Nazik Markalar, kendi ürettiği binlerce brodeler ile dünyanın takip ettiği bir şirket haline gelmiştir.

Türkiye’deki ev tekstil firmalarına tedarikçilik yapan ve aynı zamanda dünya markalarına ihracata devam eden Nazik Markalar, 2010 yılında bünyesinde Royal Nazik’i kurarak ev tekstiline yeni soluk getirmiştir. Kısa sürede hızla şubeleşerek bu başarının gururunu yaşayan Royal Nazik; masa örtüsünden salon takımlarına, nevresim takımlarından, yatak örtülerine, havlulardan paspas takımlarına kadar ürün gamını genişletmiş ve ev tekstilinin vazgeçilmez markası olmuştur.

2015 yılında Hobby Nazik markasını kuran Nazik, 11 renk seçeneğiyle toptan ve parça parça alma ihtiyacına cevap vermiştir. Hobby Nazik, brode ve nevresim kumaş grubu kategorilerinde kalite ve fiyat dengesiyle dikkat çekmektedir.

2016 yılında ise bebekler için güvenilir ve sağlıklı ürünler üretmeyi amaçlayarak Baby Nazik markası kurulmuştur. Bunun üzerine Nazik Markalar “Confidence In Textiles” sertifikasıyla “Tekstilde Güven”e sahip olmuştur.

SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ

Şimdi Nazik Markalar çatısı altında bulunan Royal Nazik, Brode Nazik, Hobby Nazik ve Baby Nazik markaları, profesyonel personeliyle, iş ve çözüm ortaklarıyla güçlü bir aile haline gelmiştir. Tüm bu markalarını toptan ve perakende satışını ise naziksepetim.com web sitesinde toplamıştır.

Kurulduğu günden bugüne sürekli ilerleyen teknolojiye ayak uyduran Nazik Markalar, her geçen gün üretim kapasitesini artırarak sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır.