NAZİK MARKALAR’DAN ÇOCUKLARA ARMAĞAN YAĞMURU

Ev tekstilinde ihtiyaçlarınızı karşılayan Nazik Markalar çocuklarınızı da unutmadı. Onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunabilecek yepyeni bir projeyle karşınızda.
GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNUN
Siz de çocuklarınızın bu eğlenceye katılımına destek olmak için Nazik Mağazalar’dan ya da www.naziksepetim.com’dan ücretsiz olarak temin edeceğiniz özel kutuyu çocuklarınıza boyaması için verebilirsiniz. Onların bu eğlence dolu boyama anını videoya çekin, bize gönderin ve çeşitli hediyeler kazanmasına fırsat verin. Çektiğiniz videoları 0535 057 70 70 numaralı WhatsApp hattımıza ad-soyad ve TC kimlik no ile göndermeniz yeterli olacaktır.
İLK 3’E GİRENE ÖDÜL VAR
Nazik Markalar, gönderdiğiniz bu videoyu sosyal medya kanallarında paylaşacak ve Youtube’da en çok beğeniyi alan videlardan ilk 3’e gireni ödüllendirecektir.
1’inciye belirlenecek oyuncak mağazasından 500 TL’lik hediye çeki ve Nevresim takımı, 2’nciye oyuncak mağazasından 300 TL’lik hediye çeki ve masa örtüsü, 3’üncüye ise oyuncak mağazasından 200 TL’lik hediye çeki ve havlu set takdim edilecektir.

YARIŞMAYA KATILIM KOŞULLARI:

  • Bi Kutu Eğlence Projesi’ne katılabilmek için ilgili kutuları Nazik Mağazalar’dan veya NazikSepetim.com online alışveriş sitesinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
  • Boyadığınız kutuyu en eğlenceli şekilde videoya çekip WhatsApp hattımız 0535 057 70 70 telefon numarasına AD-SOYAD ve TC KİMLİK NO ile göndermeniz yeterlidir.
  • Gönderdiğiniz video

    , sosyal medya kanallarımızda paylaşılacak ve Youtube’da en çok beğeniyi alan videolar ilk 3’e girerek ödüllendirilecektir.

  • Nazik Markalar, eğer isterse dereceye giren kutulardan üreterek ticari amaçlı kullanabilir. Kullandığı takdirde LÖSEV’e bağışta bulunacaktır.
  • Tüm katılımcılar koşulları kabul etmiş sayılır.